Dôležitosť zdravotného životného štýlu je v dnešnej dobe často zdôrazňovaná a tak je len prirodzené, že viacúčelové športoviská sú čoraz žiadanejšie. Najväčší záujem prejavujú samosprávy a školy, pre ktoré sú viacúčelové zariadenia prostriedkom, ako ekonomicky zabezpečiť dostupnosť rôznorodých športových aktivít.

Z technického hľadiska je však konštrukcia viacúčelové umelého povrchu skutočnou výzvou – pre tenis totiž vyhovujú skôr tvrdšie a nižšie povrchy, zatiaľ čo futbal vyžaduje dlhšie umelé vlákna a mäkšie vlastnosti povrchu. Vzhľadom na rozličné nároky rôznych športov bolo nutné navrhnúť technológiu, ktorá umožní priblížiť sa k ich požadovaným herným vlastnostiam.

Po náročnom vývoji sa tieto vlastnosti podarilo prekvapivo dobre spojiť a dnes vám preto môžeme ponúknuť viacúčelové povrchy, ktoré siahajú ďaleko za nenáročnú údržbu a možnosť používania za každého počasia. Naše viacúčelové povrchy sú navrhnuté s ohľadom na vysokú bezpečnosť, absorbciu nárazov, vhodnú rýchlosť, stabilný došľap a žiadúce správanie lopty.

V ponuke máme rôzne varianty umelých povrchov zasypávaných pieskom a pokladaných na gumový podklad, od základných verzií pre rekreačné využitie, až po pokročilé systémy, ktoré vyžadujú vyššiu počiatočnú investíciu, no odmenia sa dlhšou životnosťou a lepšími hernými vlastnosťami.